Puchar Europy we wspinaczce sportowej

Puchar Europy we wspinaczce sportowej
???Szanowni
Mamy zaproszenie na doskonałą imprezę ?
Puchar Europy we wspinaczce sportowej Małopolska ???‍♂️
więcej informacji znajdziecie tutaj:
?????
Zachęcamy do udziału. Czas zbroić szpony na fantastycznie zapowiadający się weekend?‍♀️??‍♂️. Nie przepuście takiej okazji.
Dla zainteresowanych poniżej zamieszczamy notkę prasową, którą podesłała nam Magdalena Ziaja-Żebracka

Puchar Europy w bulderingu już w najbliższy weekend 6-8 sierpnia 2021 w Krakowie!

 

Emocje w świecie wspinaczkowym sięgają zenitu za sprawą rozgrywanych właśnie Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Dodatkowo już w najbliższy weekend na krakowskim Avatarze odbędzie się Puchar Europy we wspinaczce sportowej Małopolska 2021 w boulderingu.

 

Od zawodów w Krakowie dzieli nas już tylko kilkadziesiąt godzin. Jednak na Avatarze sporo dzieje się już od kilku dni. Sześcioosobowy skład routesetterski rozpoczął pracę nad boulderami we wtorek. Rolę Chief Routesettera IFSC dowodzącego całym zespołem objął Matthieu Dutray z Francji. Wspiera go Nimrod Marcus z Izraela oraz dobrze wszystkim znana ekipa układaczy z naszego rodzimego podwórka: Olga Niemiec, Łukasz Smagała, Piotr Smaroń i Piotr Suder.

 

Zmagania rozpoczną się sobotnimi eliminacjami mężczyzn o godzinie 9.00, następnie o 16.00 o awans do rundy półfinałowej powalczą kobiety. Całe sobotnie wydarzenie będzie można śledzić na żywo tutaj.

 

Niedziela będzie stała pod znakiem rundy półfinałowej i finałowej. O godzinie 11.00 rozegrany zostanie półfinał kobiet i mężczyzn, natomiast o godzinie 18.00 od prezentacji zawodników rozpocznie się runda finałowa. Livestream z tego dnia dostępny będzie tutaj.

 

O nietuzinkowy komentarz podczas całych zawodów w hali Avatara zadba Andrzej Mecherzyński-Wiktor, natomiast livestream w języku angielskim komentował będzie Grzegorz „Żółw” Karolak.

 

Jeśli chcecie przeżywać emocje Pucharu Europy w większym gronie zapraszamy Was na transmisję relacji LIVE w „strefach kibica” w całej Polsce:

 

Gorąco zachęcamy do wspólnego kibicowania!

 

A jeżeli chcielibyście obejrzeć na żywo zmagania Pucharu Europy na krakowskim Avatarze to mamy dla Was kilka wejściówek na sobotę i niedzielę. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na niewielką przestrzeń, dlatego kierować się będziemy zasadą „kto pierwszy, ten lepszy”. Z uwagi na rangę zawodów, dobro, zdrowie i bezpieczeństwo zawodników z całej Europy możemy wpuszczać jedynie osoby zaszczepione.

 

Bilety kosztują symboliczne kilka złotych, które w całości przekażemy na rzecz Schroniska „Psie Pole” w Racławicach. Można je zakupić pod tym linkiem.

 

Imprezą towarzyszącą Pucharu Europy będzie spotkanie wspinaczy wszelkiej maści o nazwie Climbing Days na Jurze Południowej w Jerzmanowicach, tuż pod Słonecznymi Skałami w bazie Mountain Climbing School. Zapowiedź tego co będzie się działo podczas weekendu 6-8 sierpnia 2021 znajdziecie w filmiku poniżej. Gwarantujemy – będzie się działo!

Zapisy na warsztaty i rezerwacje miejsc w bazie znajdziecie na stronie wydarzenia.

 

https://youtu.be/eetS9S5gpDs

 

Puchar Europy we wspinaczce sportowej MAŁOPOLSKA w boulderingu nie mógłby się odbyć bez wsparcia sponsorów: Wild Country, Evolv, Staropolanka. Gorąco dziękujemy!