Spotkanie klubowe ze slajdowiskiem – Gruzja, 24.10.2018 r.


24 października 2018 r. o godzinie 19:30 w Barcelona Sport Pub spotykamy się na kolejnym sabacie klubowym, w ramach którego Koledzy zorganizowali nam interesujące prezentacje o wyprawach do Gruzji. Nie zabraknie, rzecz jasna, gór (a może nawet i stanowić będą element dominujący krajobrazu).
W Barcelonie mamy do dyspozycji tajną salkę – kto był to wie, kto nie był tego pokierujemy na piętro, pomimo iż ufamy w Waszą doskonałą orientację w wielkiej i małej przestrzeni.
Prezentacje prowadzić będą (w kolejności ustalonej przez siebie): Daro (opowie o swojej wyprawie) oraz Andrzej, Daniel i Robercik (przedstawią swoją wyprawę, częściowo już poznaną w postach i relacjac).
Zmiana naszego tradycyjnego terminu, jak wcześniej informowaliśmy, wynika z kalendarza świąt (podczas których można się spodziewać wyjazdów i tradycyjnej już akcji 'Znicz’)
Liczymy na Was, możecie spędzić doskonały niepowtarzalny wieczór. Barcelona Sport Pub również ma nadzieję na Waszą liczną obecność – specjalnie dla nas jest wyżej wspomniana sala.
Zapraszamy