WSPINAJ SIĘ Z NAMI!

Klub Wysokogórski Zielona Góra dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta Zielona Góra ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych pokonywaniem grawitacji i wznoszeniem się na wyżyny swoich możliwości fizycznych i psychicznych na ściankę wspinaczkową, która już w piątek 1 czerwca 2012 o godzinie 10 stanie w centrum Zielonej Góry przy pomniku na Placu Bohaterów przy deptaku.

Osoby pragnące poczuć adrenalinę, sprawdzić się lub po prostu zobaczyć, na czym polega wspinanie z asekuracją, serdecznie zapraszamy od piątku do niedzieli w godzinach od 10 do 18.

Wspinaczka będzie całkowicie bezpłatna, na miejscu kadra instruktorska udzieli informacji na temat działalności Klubu oraz co zrobić, aby stać się jego członkiem, jak bezpiecznie rozpocząć przygodę ze wspinaczką oraz gdzie trenować i dokąd jeździć w skałki.

Dzień Dziecka to świetny moment, aby zrobić swoim pociechom niespodziankę – dobra zabawa pod opieką doświadczonych wspinaczy oraz z zastosowaniem atestowanego i bezpiecznego sprzętu ucieszy również rodziców i może zachęcić do zainteresowania się tą ciekawą formą spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Ścianka, która stanie w Zielonej Górze jest jedną z największych mobilnych ścian wspinaczkowych w Polsce – wysoka na prawie 7 metrów zapewnia możliwość wspinania 4 osobom na raz. Rysa, półki skalne, przewieszenia, zapewniają świetną zabawę dając jednocześnie odczucie obcowania z naturalną skałą dzięki zastosowaniu unikalnej kolorystyki oraz struktury ścianki.

Wojtek Wojnicz

KWZG/CLIMBING PLANET ZSW

Share: