Zimowy wyjazd do Szklarskiej Poręrby – na narty itp.:)

Od dziś czyli od 28.01.2011 zaczynamy zapisy na wyjazd do Szklarskiej Poręby na wspólne pohasanie na deskach, nartach, dupolotach a być może i jakieś wspinanie… Obecność, wiadomo obowiązkowa:P! Ze względu na szerokie zainteresowanie oraz ograniczoną liczbę miejsc radziłbym jak najszybsze zgłoszenia🙂 Teraz garść niezmiernie oczekiwanych informacji organizacyjnych!

Organizator: KWZG.

Termin: 25.02-27.02.2011 r. Wyjazd w godzinach popołudniowych w piątek.

Miejsce: Szklarska Poręba – „Chatka Robaczka”. /www.chatkarobaczka.pl/

Koszt noclegu: 25 zł x 2 /dla członków klubu KWZG, którzy zgłoszą swój udział do 04.02.2011 r., dofinansowanie w wysokości 5 zika do każdego noclegu. /Nie dużo ale na piwko starczy:D/. Dojazd około 30 zł. Pozostałe koszty chyba dacie rade obliczyć sobie we własnym zakresie!

Resztę atrakcji wyznaczy się na miejscu! Wybór bardzo duży – narty, snowboard, biegówki, dupoloty. Co kto woli, generalnie rekreacyjnie i na wesołoJ

Zapisy, wszelkie pytania i uwagi proszę kierować do mnie czyli Gregora – nr tel. 693 853 900 bądź email: gregor@progory.pl. Zgłaszamy się do 4 lutego 2011 r. i ani dnia dłużej….:P

Zgłoszenie wygląda następująco – wpłacamy 40 zika zaliczki do 4 lutego, ja zbieram! Jeśli zdecydujesz się w późniejszym terminie to płacisz 50 zika, zbierający ten sam!

Z górskim pozdrowieniem Grzegorz vel Gregor ProGóry Team🙂

image1

Share: