Sekcja Wspinaczkowa 2012

KLUB WYSOKOGÓRSKI ZIELONA GÓRA oraz CLIMBING PLANET Zielonogórska Szkoła Wspinania kolejny raz zapraszają wszystkich zainteresowanych rozwojem, budowaniem formy oraz podnoszeniem poziomu przejść skalnych, do uczestniczenia w zajęciach Sekcji Wspinaczki Sportowej KWZG. Spotkania mają na celu realizację programu treningowego (z uwzględnieniem indywidualnych cech i predyspozycji każdej osoby) pod kątem sportowych przejść w skałach oraz startów w zawodach.

Duża część wspinaczy nie posiada zindywidualizowanego systemu trenowania – sekcja jest rewelacyjną formą pozyskania informacji, usystematyzowania ich, przełożenia teorii na praktykę i zdyscyplinowania działań prowadzących do progresu. Łatwiej jest trenować w grupie osób dążących do podobnych celów, więc jeśli myślisz o lepszych przejściach w tym sezonie i nie masz jeszcze pomysłu, jak to zrobić – zapraszamy do sekcji!

Poprzednia edycja zakończyła się tygodniowym obozem wspinaczkowym na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i, zgodnie z przewidywaniami, treningi przyniosły oczekiwane rezultaty, czyli: stalowego szpona, mega przyblok, potworną wytrzymałkę i psychę nastawioną na walkę do końca! Zrobiliśmy nawet kilka dróg…:) Kilka zdjęć z wyjazdu w galerii na stronie Klubu.

Szczegóły:

– zajęcia prowadzone będą dwa razy w tygodniu (prawdopodobnie we wtorek i piątek) na ściance przy ul. Urszuli 22 w Zielonej Górze

– czas trwania spotkania – ok. 2 godz. (od 17:15 do 19:15)

– maksymalna ilość uczestników – 12

– aby uczestniczyć w sekcji należy być członkiem KWZG, od nieletnich wymagamy pisemnej zgody rodziców

– w przypadku dużego zainteresowania zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia sprawdzianu kwalifikacyjnego

– uczestniczenie w zajęciach jest bezpłatne (poza opłatą za scianke)

– konieczne posiadanie butów wspinaczkowych

Zapisy przyjmuje instruktor prowadzący sekcję pod e-mailem: wojciechwojnicz@interia.pl

Termin zgłoszeń 20 stycznia 2012r.

Wojtek Wojnicz

www.CLIMBINGPLANET.pl

ZIELONOGÓRSKA SZKOŁA WSPINANIA

Share: